Program

Uke 47 : 17. november 2014 - 23. november 2014
17. mandag 18. tirsdag 19. onsdag 20. torsdag 21. fredag 22. lørdag 23. søndag

Før soloppgang

Kjøp billett

19.00

Richard Linklater-serie

Even the Rain

Kjøp billett

20.00

Yrke: Regissør

Før solnedgang

Før solnedgang, 2004, regi: Richard Linklater
Kjøp billett

21.00

Richard Linklater-serie

Spise sove dø

Spise sove dø, 2012, regi: Gabriela Pichler
Kjøp billett

20.00

Yrke: Regissør

American Beauty

American Beauty, 1999, regi: Sam Mendes, foto: Conrad Hall
Kjøp billett

21.00

Lysets mestre

Før soloppgang

Kjøp billett

19.00

Richard Linklater-serie

Love Like Poison

Love Like Poison, 2010, regi: Katell Quillévéré
Kjøp billett

20.00

Yrke: Regissør

Før solnedgang

Før solnedgang, 2004, regi: Richard Linklater
Kjøp billett

21.00

Richard Linklater-serie

Finsterworld

Finsterworld, 2013. Regi: Frauke Finsterwalder

18.00

Yrke: Regissør

A Very Unsettled Summer

Kjøp billett

20.00

Yrke: Regissør

The New World

The New World, 2005, regi: Terrence Malick, foto: Emmanuel Lubezki
Kjøp billett

21.00

Lysets mestre

Hunger (Hamsun)

12.00

Tre ganger Sult

Gruffalo + Plass bakpå kosten

Gruffalo, 2009. Regi: Max Lang / Plass bakpå kosten, 2012. Regi: Jan Lachauer, Max Lang
Kjøp billett

13.00

Tillatt for alle

Man Eating Bird's Food

Kjøp billett

14.00

Tre ganger Sult

Bendik og monsteret og Pyse

Bendik og monsteret, 2014. Regi: Frank Mosvold / Pyse, 2013. Regi: Siri Rutlin Harildstad
Kjøp billett

15.00

Passer fra 7 år

Sult

Regissør: Henning Carlsen

18.00

Tre ganger Sult

Mary Poppins

Mary Poppins, 1964. Regi: Robert Stevenson
Kjøp billett

14.00

Passer fra 7 år

Even the Rain

Kjøp billett

18.00

Yrke: Regissør

De ufrivillige

Kjøp billett

19.00

Ruben Östlund-serie

Fascisten

Fascisten, 1969, regi: Bernardo Bertolucci, foto: Vittorio Storaro
Kjøp billett

21.00

Lysets mestre

Uke 48 : 24. november 2014 - 30. november 2014
24. mandag 25. tirsdag 26. onsdag 27. torsdag 28. fredag 29. lørdag 30. søndag

Ekstra Bladet Uden For Citat

Kjøp billett

18.00

Film med debatt

De ufrivillige

Kjøp billett

20.00

Ruben Östlund-serie

A Scanner Darkly

A Scanner Darkly, 2006, regi: Richard Linklater
Kjøp billett

21.00

Richard Linklater-serie

The Other Side of Sleep

The Other Side of Sleep, 2011, regi: Rebecca Daly
Kjøp billett

18.00

Yrke: Regissør

Norsk kort: Urkort

Bonki, 2014, regi: Silja Somby
Kjøp billett

19.00

Norsk kort

Kwaidan

Kwaidan, 1965, regi: Masaki Kobayashi
Kjøp billett

20.00

Lysets mestre

Før midnatt

Før midnatt, 2013, regi: Richard Linklater
Kjøp billett

21.00

Richard Linklater-serie

Fascisten

Fascisten, 1969, regi: Bernardo Bertolucci, foto: Vittorio Storaro
Kjøp billett

21.00

Lysets mestre

Spise sove dø

Spise sove dø, 2012, regi: Gabriela Pichler
Kjøp billett

18.00

Yrke: Regissør

A Scanner Darkly

A Scanner Darkly, 2006, regi: Richard Linklater
Kjøp billett

21.00

Richard Linklater-serie

Living Images

Living Images, 2013, regi: Hardi Volmer
Kjøp billett

13.00

Baltisk filmdag

Venner for livet

Kjøp billett

15.00

Passer fra 12 år

Then It's Hi! Hi! Hee!

Then It's Hi! Hi! Hee!, 2014, regi: Maris Putnins og Janis Cimmermanis
Kjøp billett

18.00

Baltisk filmdag

Ernest og Celestine

Ernest og Celestine, 2012. Regi: Benjamin Renner,  Vincent Patar,  Stéphane Aubier
Kjøp billett

14.00

Tillatt for alle

OLUR OLUR

Kjøp billett

15.00

Tyrkisk film

Kortfilmer Ruben Östlund

Kjøp billett

16.00

Ruben Östlund-serie

OLUR OLUR

Kjøp billett

17.00

Tyrkisk film

Før midnatt

Før midnatt, 2013, regi: Richard Linklater
Kjøp billett

21.00

Richard Linklater-serie

Greie 1472