Program

Uke 8 : 20. februar 2017 - 26. februar 2017
20. mandag 21. tirsdag 22. onsdag 23. torsdag 24. fredag 25. lørdag 26. søndag

Chevalier

Kjøp billett

18.00

Ny gresk film

Frankenstein

Frankenstein, 1931, regi: James Whale
Kjøp billett

19.00

Science Fiction

Stalker

Kjøp billett

20.00

Månedens klassiker

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

20.30

Månedens film

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

18.00

Månedens film

Chevalier

Kjøp billett

21.00

Ny gresk film

Remainder

Remainder, 2015, regi: Omer Fast
Kjøp billett

18.00

Tommys utvalgte

Attenberg

Attenberg, regi Athina Rachel Tsangari
Kjøp billett

18.15

Ny gresk film

Stalker

Kjøp billett

20.15

Månedens klassiker

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

20.30

Månedens film

Frankenstein

Frankenstein, 1931, regi: James Whale
Kjøp billett

18.00

Science Fiction

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

18.30

Månedens film

The Lobster

Kjøp billett

20.30

Ny gresk film

Lånerne

Lånerne, 1997. Regi: Peter Hewitt.
Kjøp billett

13.00

Fra 6 år. Arkitekturfilm Oslo

Kamper

Kamper, 2016. Regi: Łukasz Grzegorzek
Kjøp billett

18.00

Polsk film

WALL-E

Regi: Andrew Stanton
Kjøp billett

14.00

Passer fra 6 år

Broken Blossoms

Broken Blossoms, 1919. regi: D. W. Griffith
Kjøp billett

16.00

Cinematekene

Recep Ivedik 5

Recep Ivedik 5, 2017. Regi: Togan Gökbakar
Kjøp billett

16.15

Tyrkisk film

Attenberg

Attenberg, regi Athina Rachel Tsangari
Kjøp billett

18.00

Ny gresk film

Remainder

Remainder, 2015, regi: Omer Fast
Kjøp billett

18.30

Tommys utvalgte

The Lobster

Kjøp billett

20.00

Ny gresk film

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

20.30

Månedens film

Uke 9 : 27. februar 2017 - 5. mars 2017
27. mandag 28. tirsdag 1. onsdag 2. torsdag 3. fredag 4. lørdag 5. søndag

Recep Ivedik 5

Recep Ivedik 5, 2017. Regi: Togan Gökbakar
Kjøp billett

19.00

Tyrkisk film

Broken Blossoms

Broken Blossoms, 1919. regi: D. W. Griffith
Kjøp billett

18.00

Cinematekene

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

18.30

Månedens film

Remainder

Remainder, 2015, regi: Omer Fast
Kjøp billett

20.00

Tommys utvalgte

The Lobster

Kjøp billett

20.30

Ny gresk film

Pickpocket

Kjøp billett

18.00

Månedens klassiker

You Can Count on Me

Kjøp billett

20.00

Kenneth Lonergan

RoboCop

Kjøp billett

21.00

Paul Verhoeven

The Andromeda Strain

Kjøp billett

18.00

The Science of Fiction

Pickpocket

Kjøp billett

18.30

Månedens klassiker

You Can Count on Me

Kjøp billett

20.00

Kenneth Lonergan

Total Recall

Kjøp billett

21.00 - 22.53

Pickpocket

Kjøp billett

18.30

Månedens klassiker

Showgirls

Showgirls, 1995, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

19.15

Paul Verhoeven-serie

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

20.30

Månedens film

Mummitrollet - Kometen kommer

Mummitrollet - Kometen kommer, 2010. Regi: Maria Lindberg.
Kjøp billett

15.00

Tillatt for alle

Zero 3

Zero 3, 2017. Regi: Emilis Velyvis
Kjøp billett

17.00

Litauisk film

Satantango

Kjøp billett

13.00

Månedens klassiker

Stumfilm, magi og lydeffekter

Stumfilm, magi og lydeffekter
Kjøp billett

14.00

Tillatt for alle. Stumfilmkonsert!

RoboCop

Kjøp billett

19.00

Paul Verhoeven

Greie 1472