Program

Uke 9 : 26. februar 2018 - 4. mars 2018
26. mandag 27. tirsdag 28. onsdag 1. torsdag 2. fredag 3. lørdag 4. søndag

Thelma

Thelma, 2017, regi: Joachim Trier
Kjøp billett

18.00

Film og psykoanalyse

National Gallery

National Gallery, 2014, regi: Freederick Wiseman
Kjøp billett

19.00

Fredrick Wiseman

Brimstone

Brimstone, 2016, regi: Martin Koolhoven
Kjøp billett

21.00

Månedens film

Ikarie XB 1

Kjøp billett

18.00

Science Fiction Universet

8 kvinner

Kjøp billett

19.00

Aisthesis

Gullkareten

Kjøp billett

20.00

Technicolor

Descent Into the Maelstrom

Kjøp billett

18.00 - 19.50

Blade Runner 2049

Kjøp billett

20.30 - 23.14

Freaks

Kjøp billett

21.00 - 22.04

Gjøglernes aften

Kjøp billett

18.00 - 19.33

Sixteen Candles

Kjøp billett

18.30 - 20.03

Blade Runner 2049

Kjøp billett

20.00 - 22.44

Freaks

Kjøp billett

20.30 - 21.34

Jane

Kjøp billett

18.00 - 19.30

The Lovers

The Lovers, 2017, regi: Azazel Jacobs
Kjøp billett

18.30

Spesial

Hair

Kjøp billett

16.00 - 18.01

Freaks

Kjøp billett

18.30 - 19.34

Gjøglernes aften

Kjøp billett

19.00 - 20.33

Sixteen Candles

Kjøp billett

20.00 - 21.33

Troll i Eske

Kjøp billett

21.00

Overraskelse!

Uke 10 : 5. mars 2018 - 11. mars 2018
5. mandag 6. tirsdag 7. onsdag 8. torsdag 9. fredag 10. lørdag 11. søndag

Forbidden Planet

Kjøp billett

18.00

Science Fiction

Norsk kort: Det sporadiske filmkollektivet

Kjøp billett

18.30 - 20.00

Lumière! Eventyret begynner

Kjøp billett

20.30 - 22.00

Vargtimen

Kjøp billett

21.00 - 22.30

Før regnet faller

Kjøp billett

18.00 - 19.53

Blade Runner 2049

Kjøp billett

19.00 - 21.44

Vargtimen

Kjøp billett

21.00 - 22.30

Golden Dawn Girls

Kjøp billett

17.00 - 18.32

Røverdatter

Kjøp billett

18.00 - 19.23

The Uncondemned

Kjøp billett

19.00 - 20.25

Generation Wealth

Kjøp billett

20.15 - 22.01

Leve.Elske

Kjøp billett

21.00 - 22.25

Seminar: Filmmakers / Changemakers

Kjøp billett

10.00 - 13.30

Letters

Kjøp billett

17.00 - 18.14

500 Years

Kjøp billett

17.30 - 19.15

Thank You for the Rain

Kjøp billett

19.00

Klimafestivalen

Silas

Kjøp billett

20.00 - 21.20

Work in Progress: Exit

Kjøp billett

21.00 - 22.25

The Human Aspect

Kjøp billett

12.00

Human Rights Human Wrongs foredrag

Reconstructing Utøya

Kjøp billett

13.00 - 14.30

Another News Story

Kjøp billett

14.00 - 15.24

The Last Dalai Lama?

Kjøp billett

15.00 - 16.22

Invisible Hands

Kjøp billett

16.00 - 17.20

Aleppos fall

Kjøp billett

17.00

Oslo Dokumentarkino

The Poetess

Kjøp billett

18.00 - 19.30

Det umuliges kunst

Kjøp billett

19.15 - 20.21

Dead Donkeys Fear No Hyenas

Kjøp billett

20.00 - 21.20

The Deminer

Kjøp billett

21.00 - 22.21

The Human Rights Film Award 2018

Kjøp billett

15.00 - 16.45

Silas

Kjøp billett

15.30 - 16.50

Freedom for the Wolf

Kjøp billett

17.00 - 18.29

Mirakelet i Moldova

Kjøp billett

18.00 - 19.22

Dead Donkeys Fear No Hyenas

Kjøp billett

19.30 - 20.50

500 Years

Kjøp billett

20.15 - 22.00