Program

Uke 9 : 27. februar 2017 - 5. mars 2017
27. mandag 28. tirsdag 1. onsdag 2. torsdag 3. fredag 4. lørdag 5. søndag

Recep Ivedik 5

Recep Ivedik 5, 2017. Regi: Togan Gökbakar
Kjøp billett

19.00

Tyrkisk film

Broken Blossoms

Broken Blossoms, 1919. regi: D. W. Griffith
Kjøp billett

18.00

Cinematekene

Certain Women

Certain Women, 2016, regi: Kelly Reichardt
Kjøp billett

18.30

Månedens film

Remainder

Remainder, 2015, regi: Omer Fast
Kjøp billett

20.00

Tommys utvalgte

The Lobster

Kjøp billett

20.30

Ny gresk film

Pickpocket

Kjøp billett

18.00

Månedens klassiker

You Can Count on Me

Kjøp billett

20.00

Kenneth Lonergan

RoboCop

Kjøp billett

21.00

Paul Verhoeven

The Andromeda Strain

Kjøp billett

18.00

The Science of Fiction

Pickpocket

Kjøp billett

18.30

Månedens klassiker

You Can Count on Me

Kjøp billett

20.00

Kenneth Lonergan

Total Recall

Kjøp billett

21.00 - 22.53

Pickpocket

Kjøp billett

18.30

Månedens klassiker

Showgirls

Showgirls, 1995, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

19.15

Paul Verhoeven-serie

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

20.30

Månedens film

Mummitrollet - Kometen kommer

Mummitrollet - Kometen kommer, 2010. Regi: Maria Lindberg.
Kjøp billett

15.00

Tillatt for alle

Zero 3

Zero 3, 2017. Regi: Emilis Velyvis
Kjøp billett

17.00

Litauisk film

Satantango

Kjøp billett

13.00

Månedens klassiker

Stumfilm, magi og lydeffekter

Stumfilm, magi og lydeffekter
Kjøp billett

14.00

Tillatt for alle. Stumfilmkonsert!

RoboCop

Kjøp billett

19.00

Paul Verhoeven

Uke 10 : 6. mars 2017 - 12. mars 2017
6. mandag 7. tirsdag 8. onsdag 9. torsdag 10. fredag 11. lørdag 12. søndag

Recep Ivedik 5

Recep Ivedik 5, 2017. Regi: Togan Gökbakar
Kjøp billett

16.00

Tyrkisk film

Recep Ivedik 5

Recep Ivedik 5, 2017. Regi: Togan Gökbakar
Kjøp billett

18.30

Tyrkisk film

Trysil-Knut

Kjøp billett

18.30 - 20.03

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

18.45

Månedens film

Spetters

Kjøp billett

20.30 - 22.30

My Name is Joe

Kjøp billett

18.00 - 19.45

You Can Count on Me

Kjøp billett

20.00

Kenneth Lonergan

Showgirls

Showgirls, 1995, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

21.00

Paul Verhoeven-serie

Fekteren

Kjøp billett

18.00 - 19.39

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

18.30

Månedens film

My Name is Joe

Kjøp billett

20.30 - 22.15

Den nya människan

Kjøp billett

18.00 - 19.44

Montanha

Kjøp billett

18.30 - 20.00

From Beyond

Kjøp billett

20.00 - 21.26

Total Recall

Kjøp billett

21.00 - 22.53

LEGO-filmen

LEGO-filmen, 2014. Regi: Phil Lord, Chris Miller, Chris McKay.
Kjøp billett

13.00

Fra 6 år

WALL-E

Regi: Andrew Stanton
Kjøp billett

15.00

Passer fra 6 år

Planet 51

Planet 51, 2009. Regi: Jorge Blanco m.fl.
Kjøp billett

14.00

Fra 6 år

Elina - som om jeg ikke fantes

Kjøp billett

16.00 - 17.20

Den beste av mødre

Kjøp billett

18.00 - 19.51

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

18.30

Månedens film

Spetters

Kjøp billett

20.00 - 22.00

Blade Runner

Blade Runner, 1982, regi: Ridley Scott
Kjøp billett

21.00

Publikums ønskefilmer

Greie 1472