Program

Uke 18 : 1. mai 2017 - 7. mai 2017
1. mandag 2. tirsdag 3. onsdag 4. torsdag 5. fredag 6. lørdag 7. søndag

Løperjenten

Stillbilde fra spillefilmen Løperjenten (Vibeke Løkkeberg / Ås Film AS, 1981).
Kjøp billett

18.30

Filmsalongen - møt Vibeke Løkkeberg

White Material

Kjøp billett

20.30

Isabelle Huppert

Som du ser meg

Som du ser meg, 2012. Regi: Dag Johan Haugerud
Kjøp billett

18.00

Møt Dag Johan Haugerud

Faces

Kjøp billett

21.00

Gena Rowlands

Storbyhavnen

Kjøp billett

18.00

Skuespillere ønsker filmer

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

19.00

Månedens film

Strange Days

Regissør: Kathryn Bigelow
Kjøp billett

20.15

Kathryn Bigelow

White Material

Kjøp billett

20.30

Isabelle Huppert

The Hitch-Hiker

The Hitch-Hiker, 1953, regi: Ida Lupino
Kjøp billett

18.00

Ida Lupino

Faces

Kjøp billett

20.00

Gena Rowlands

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

21.00

Månedens film

Charlie Chaplin - kortfilmer

Behind The Screen, 1916. Regi: Charles Chaplin / The Adventurer, 1917. Regi: Charles Chaplin.
Kjøp billett

14.00

Tillatt for alle. Stumfilmkonsert!

The March of Letters

The march of Letters, 2015. Regi: Ralitza Dimitrova
Kjøp billett

15.00

Den bulgarske ortodokse menighet i Norge

Storbyhavnen

Kjøp billett

16.00

Skuespillere ønsker filmer

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

18.15

Månedens film

Pianolærerinnen

Kjøp billett

20.00

Isabelle Huppert

Uke 19 : 8. mai 2017 - 14. mai 2017
8. mandag 9. tirsdag 10. onsdag 11. torsdag 12. fredag 13. lørdag 14. søndag

The Hitch-Hiker

The Hitch-Hiker, 1953, regi: Ida Lupino
Kjøp billett

18.00

Ida Lupino

Persepolis

Kjøp billett

19.00

Midtøsten

Pianolærerinnen

Kjøp billett

20.00

Isabelle Huppert

Point Break

Point Break, USA 1991, regi: Kathryn Bigelow
Kjøp billett

21.00

Kathryn Bigelow

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

20.30

Månedens film

Elle

Elle, 2016, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

21.00

Paul Verhoeven-serie

Kékszakállú

Kékszakállú
Kjøp billett

18.00

Tommys utvalgte

Minnie & Moskowitz

Kjøp billett

18.30

Gena Rowlands

The Intruder

Kjøp billett

19.30

Publikums ønskefilmer

Elle

Elle, 2016, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

21.00

Paul Verhoeven-serie

Kékszakállú

Kékszakállú
Kjøp billett

18.00

Tommys utvalgte

Ukjent kode

Kjøp billett

18.30 - 20.28

Point Break

Point Break, USA 1991, regi: Kathryn Bigelow
Kjøp billett

20.00

Kathryn Bigelow

Elle

Elle, 2016, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

21.00

Paul Verhoeven-serie

Zathura

Zathura, 2005. Regi: Jon Favreau
Kjøp billett

13.00

12 år

Annie

Annie, 1982. Regi: John Huston
Kjøp billett

15.00

6 år

Tips for Treason

Porady na zdrady, 2017. Regi: Ryszard Zatorski
Kjøp billett

18.00

Arr: Golden Project

Blanka

Blanka, 2015. Regi: Kohki Hasei
Kjøp billett

14.00

6 år

Strange Days

Regissør: Kathryn Bigelow
Kjøp billett

16.00

Kathryn Bigelow

Persepolis

Kjøp billett

18.30

Midtøsten

Kékszakállú

Kékszakállú
Kjøp billett

18.45

Tommys utvalgte

The Intruder

Kjøp billett

20.15

Publikums ønskefilmer

Kvinne under påvirkning

Kjøp billett

20.30

Gena Rowlands

Greie 1472