Program

Uke 21 : 22. mai 2017 - 28. mai 2017
22. mandag 23. tirsdag 24. onsdag 25. torsdag 26. fredag 27. lørdag 28. søndag

Outrage

Outrage, 1950, regi: Ida Lupino
Kjøp billett

18.00

Ida Lupino

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

19.00

Månedens film

Kniplersken

Kniplersken, 1977, regi: Claude Goretta
Kjøp billett

20.00

Isabelle Huppert

The Hurt Locker

The Hurt Locker, 2008, regi: Kathryn Bigelow
Kjøp billett

20.30

Kathryn Bigelow

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

18.00

Månedens film

Opening Night

Kjøp billett

19.30

Gena Rowlands

Fest i byen

Fest i byen, 1949, regi: Jacques Tati
Kjøp billett

21.00

Sommerfilm

Outrage

Outrage, 1950, regi: Ida Lupino
Kjøp billett

18.00

Ida Lupino

The Man Who Wasnt There

The Man Who Wasnt There, 2001, regi: Joel og Ethan Coen
Kjøp billett

19.00

Møt Roger Deakins

Ghost World

Ghost World, USA 2001, Regi: Terry Zwigoff
Kjøp billett

20.00

Rock Noir

Mummitrollet på rivieraen

Mummitrollet på rivieraen, 2015, regi: Xavier Picard & Hanna Hemilä
Kjøp billett

13.00

Tillatt for alle

Marikken på Junibakken

Marikken på Junibakken (1980). Regi: Göran Graffman
Kjøp billett

15.00

Tillatt for alle

The Fits

The Fits, 2015, regi: Anna Rose Holmer
Kjøp billett

16.00

Månedens film

Born in Flames

Born in Flames, 1983, regi: Lizzie Borden
Kjøp billett

18.00

Månedens klassiker

Dagen i morgen

Dagen i morgen, 2016. Regi: Mia Hansen-Løve
Kjøp billett

18.30

Isabelle Huppert

Min elskede

Min elskede, 2015, regi: Maïwenn
Kjøp billett

20.00

Second Run

Moderne kvinner

Moderne kvinner, 2016, regi: Mike Mills
Kjøp billett

20.30

Second Run

Uke 22 : 29. mai 2017 - 4. juni 2017
29. mandag 30. tirsdag 31. onsdag 1. torsdag 2. fredag 3. lørdag 4. søndag

Blodveien

Kjøp billett

18.00

Publikums ønskefilmer

Moderne kvinner

Moderne kvinner, 2016, regi: Mike Mills
Kjøp billett

18.30

Second Run

Like Cattle Towards Glow

Kjøp billett

20.00

Tommys utvalgte

Min elskede

Min elskede, 2015, regi: Maïwenn
Kjøp billett

20.45

Second Run

Norsk kort: Jubileum

Året gjennom Børfjord, 1991, regi: Morten Skallerud
Kjøp billett

18.00

Norsk kort

Gloria

Gloria
USA 1980, Regi: John Cassavetes
Kjøp billett

20.30

Gena Rowlands

Baba Vanga + Centaur

Kjøp billett

18.00

Aleksandra Niemczyk

Dagen i morgen

Dagen i morgen, 2016. Regi: Mia Hansen-Løve
Kjøp billett

19.00

Isabelle Huppert

Gloria

Gloria
USA 1980, Regi: John Cassavetes
Kjøp billett

21.00

Gena Rowlands

Like Cattle Towards Glow

Kjøp billett

18.00

Tommys utvalgte

Dagen i morgen

Dagen i morgen, 2016. Regi: Mia Hansen-Løve
Kjøp billett

19.00

Isabelle Huppert

Moderne kvinner

Moderne kvinner, 2016, regi: Mike Mills
Kjøp billett

20.00

Second Run

Born in Flames

Born in Flames, 1983, regi: Lizzie Borden
Kjøp billett

21.00

Månedens klassiker