Program

Uke 45 : 6. november 2017 - 12. november 2017
6. mandag 7. tirsdag 8. onsdag 9. torsdag 10. fredag 11. lørdag 12. søndag

Born in China

Regi: Chuan Lu
Kjøp billett

14.00

Film Fra Sør

Katteprinsen

Regi: Hiroyuki Morita
Kjøp billett

14.15

Film Fra Sør

The Eagle Huntress

Regi: Otto Bell
Kjøp billett

16.00

Film Fra Sør

Brimstone & Glory

Regi: Viktor Jakovleski
Kjøp billett

16.30

Film Fra Sør

Mannen mot strømmen

Regi: Mohammad RASOULOF
Kjøp billett

18.00

Film Fra Sør

Free and Easy

Regi: Jun Geng
Kjøp billett

18.30

Film Fra Sør

A Year Without Love

Regi: Anahí Berneri
Kjøp billett

20.30

Film Fra Sør

Have a Nice Day

Regi: Jian Liu
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

Uke 46 : 13. november 2017 - 19. november 2017
13. mandag 14. tirsdag 15. onsdag 16. torsdag 17. fredag 18. lørdag 19. søndag

Wajib

Regi: Annemarie Jacir
Kjøp billett

18.00

Film Fra Sør

Brimstone & Glory

Regi: Viktor Jakovleski
Kjøp billett

18.30

Film Fra Sør

Salt of This Sea

Regi: Annemarie Jacir
Kjøp billett

20.00

Film Fra Sør

Cactus Flower

Regi: Hala Elkoussy
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

The Eagle Huntress

Regi: Otto Bell
Kjøp billett

17.00

Film Fra Sør

The Human Surge

Kjøp billett

17.15

Film fra Sør

The Dragon Defense

Regi: Natalia Santa
Kjøp billett

19.15

Film Fra Sør

Postmannen

Regi: Michael RADFORD
Kjøp billett

20.45

Film Fra Sør

Jahas Promise

Regi: Patrick Farrelly, Kate O'Callaghan
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

Neruda

Regi: Pablo LARRAÍN
Kjøp billett

18.00

Film Fra Sør

Beauty and the Dogs

Regi: Khaled Walid Barsaoui, Kaouther Ben Hania
Kjøp billett

18.30

Film Fra Sør

Postmannen

Regi: Michael RADFORD
Kjøp billett

20.30

Film Fra Sør

A Year Without Love

Regi: Anahí Berneri
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

Born in China

Regi: Chuan Lu
Kjøp billett

18.00

Film Fra Sør

Alanis

Regi: Anahí Berneri
Kjøp billett

18.30

Film Fra Sør

Bad Lucky Goat

Regi: Samir Oliveros
Kjøp billett

20.30

Film Fra Sør

Ut av intet

Regi: Fatih Akin
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

I Am Not a Witch

Regi: Rungano Nyoni
Kjøp billett

17.00

Film Fra Sør

Refugiado

Regi: Diego Lerman
Kjøp billett

17.15

Film Fra Sør

The Wound

Regi: John Trengove
Kjøp billett

19.00

Film Fra Sør

Antiporno

Regi: Sion Sono
Kjøp billett

19.15

Film Fra Sør

Samui Song

Regi: Pen-Ek Ratanaruang
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

Wet Woman in the Wind

Regi: Akihiko Shiota
Kjøp billett

21.15

Film Fra Sør

Born in China

Regi: Chuan Lu
Kjøp billett

13.00

Film Fra Sør

The Eagle Huntress

Regi: Otto Bell
Kjøp billett

13.15

Film Fra Sør

Ronja Røverdatter

Regi: Gorô Miyazaki
Kjøp billett

15.00

Film Fra Sør

Wajib

Regi: Annemarie Jacir
Kjøp billett

15.30

Film Fra Sør

Helt plutselig

Regi: Diego LERMAN
Kjøp billett

18.00

Film Fra Sør

Postmannen

Regi: Michael RADFORD
Kjøp billett

20.30

Film Fra Sør

The Dragon Defense

Regi: Natalia Santa
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør

Katteprinsen

Regi: Hiroyuki Morita
Kjøp billett

14.00

Film Fra Sør

Ronja Røverdatter

Regi: Gorô Miyazaki
Kjøp billett

14.15

Film Fra Sør

The Sacrifice

Regi: Jaime Osorio Marquez
Kjøp billett

16.30

Film Fra Sør

Salt of This Sea

Regi: Annemarie Jacir
Kjøp billett

17.30

Film Fra Sør

Caniba

Regi: Lucien Castaing-Taylor, Verena Paravel
Kjøp billett

18.30

Film Fra Sør

Wajib

Regi: Annemarie Jacir
Kjøp billett

21.00

Film Fra Sør