Program

Uke 11 : 13. mars 2017 - 19. mars 2017
13. mandag 14. tirsdag 15. onsdag 16. torsdag 17. fredag 18. lørdag 19. søndag

Den nya människan

Den nya människan, 2007, regi: Klaus Härö
Kjøp billett

18.15

Klaus Härö

Terminator

Kjøp billett

18.30

Cinematekene

Montanha

Montanha, 2015, regi: João Salaviza
Kjøp billett

20.15

Tommys utvalgte

Blade Runner

Blade Runner, 1982, regi: Ridley Scott
Kjøp billett

21.00

Publikums ønskefilmer

Den beste av mødre

Den beste av mødre, 2005, regi: Klaus Härö
Kjøp billett

18.00

Klaus Härö

Terminator

Kjøp billett

18.30

Cinematekene

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

20.00

Månedens film

Basic Instinct

Basic Instinct, 1992, regi: Paul Verhoeven
Kjøp billett

20.45

Paul Verhoeven-serie

Satantango

Kjøp billett

12.00

Månedens klassiker

Planet 51

Planet 51, 2009. Regi: Jorge Blanco m.fl.
Kjøp billett

13.00

Fra 6 år

Monsters vs. Aliens

Monsters vs. Aliens, 2009. Regi: Rob Letterman, Conrad Vernon.
Kjøp billett

14.00

Fra 6 år

Emilija is Laisves alejos

Emilija is Laisves alejos, 2017. Regi: Donatas Ulvydas
Kjøp billett

15.00

Litauisk film

Dream That Kicks - Takashi Ito

Kjøp billett

18.00

The Dream That Kicks

Ondt blod i Amerika

Kjøp billett

18.30

Sergio Leone

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

20.00

Månedens film

Uke 12 : 20. mars 2017 - 26. mars 2017
20. mandag 21. tirsdag 22. onsdag 23. torsdag 24. fredag 25. lørdag 26. søndag

Barnet

Barnet, 2005. Regi: Jean-Pierre og Luc Dardenne
Kjøp billett

18.00

Marie-Hélène Dozo

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

18.30

Månedens film

Ild og blod

Kjøp billett

20.00

Paul Verhoeven

Terminator

Kjøp billett

20.30

Cinematekene

Post til pastor Jakob

Kjøp billett

18.30

Klaus Härö

Løftet

Løftet, 1996. Regi: Jean-Pierre og Luc Dardenne
Kjøp billett

20.00

Marie-Hélène Dozo

Nocturnal Animals

Kjøp billett

21.00

Second Run

Gutten med sykkelen

Gutten med sykkelen, 2011. Regi: Jean-Pierre & Luc Dardenne
Kjøp billett

18.15

Marie-Hélène Dozo

Yrke: Reporter

Yrke reporter, regi Michelangelo Antonioni
Kjøp billett

20.15

Cinematekene

Nocturnal Animals

Kjøp billett

21.00

Second Run

Kvinne, ukjent

Kvinne, ukjent, 2016, regi: Luc og Jean-Pierre Dardenne
Kjøp billett

18.00

Marie-Hélène Dozo

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

18.30

Månedens film

Network

Network, 1976. Regi: Sidney Lumet
Kjøp billett

20.30

Publikums ønskefilmer

Neon Bull

Neon Bull, 2015. Regi: Gabriel Mascaro
Kjøp billett

21.00

Second Run

Mummitrollet - Kometen kommer

Mummitrollet - Kometen kommer, 2010. Regi: Maria Lindberg.
Kjøp billett

15.00

Tillatt for alle

Sara - My Whole Life was a Struggle

Sara - My whole life was a struggle, 2015. Regi: Dersim Zeravan
Kjøp billett

18.00

Kurdistan Kulturforening

Jurassic Park

Jurassic Park, 1993, regi: Steven Spielberg
Kjøp billett

14.00

Fra 12 år

To dager, en natt

To dager, en natt (Deux Jours, Une Nuit)
Belgia 2014, Jean-Pierre Og Luc Dardenne
Kjøp billett

16.00

Marie-Hélène Dozo

Körkarlen

Körkarlen, 1921. Regi: Victor Sjöström
Kjøp billett

18.00

Stumfilmkonserten

Afterimage

Afterimage, 2016, regi: Andrzej Wajda
Kjøp billett

18.30

Månedens film

Yrke: Reporter

Yrke reporter, regi Michelangelo Antonioni
Kjøp billett

20.00

Cinematekene

Nocturnal Animals

Kjøp billett

21.00

Second Run

Greie 1472